Новорічні конкурси та сценарії, веселі ігри для дітей та дорослих

Новорічний конкурс «Ліпимо снігову жінку»
Якщо в новорічну ніч на вулиці лежить сніг, то гостям можна запропонувати пограти на вулиці. Всі гравці (бажано, щоб це були чоловіки) повинні розділитися на кілька команд, кожна команда отримує завдання зліпити снігову жінку, не снігову бабу, а саме жінку. Виграє та команда, у якої вийшла найчарівніша і незвичайна сніжна жінка з гарною фігурою. Наприклад, для прикраси такої жінки можна використовувати навіть жіночий одяг і т.д. Подібну гру можна запропонувати і жінкам, але ліпити їм доведеться чоловіка своєї мрії, якого вони хочуть зустріти в наступному році.

Новорічний конкурс «Алфавіт»

Господар будинку, до якого мають прийти святкувати Новий рік гості, переодягається в одяг діда Мороза, і коли всі гості зберуться за столом, повідомляє про те, що у нього є для кожного невеликий подаруночок, але подарунки він видає тільки освіченим людям. Тепер Дід Мороз пропонує зіграти в алфавіт. Він називає першу букву — А, і перший гравець повинен придумати фразу, пов'язану з Новорічним привітанням, яка починається на букву А, наприклад, каже: «Айболить передає всім свої вітання!».

Другий гравець говорить на букву Б: «Будьте щасливі» і так далі по алфавіту, при цьому кожному гравцеві, придумав фразу, видається сувенір. Стає дуже смішно, коли алфавіт доходить до букв, Ж, П, И, Ь.

Новорічний жарт «Коробка з подарунками»

На Новий рік можна влаштувати такий невеличкий жарт. У кінці кімнати, де ви будете святкувати Новий рік, поставте коробку, у якій є верх, а от дна немає. Коробку можна обмотати гарною стрічкою і написати на ній «Зі святом», а заповнити коробку потрібно конфетті. Важливо, щоб коробка була поставлена на високе місце, можна навіть на шафу. Коли людина входить в кімнату і йому кажуть, що на шафі стоїть подарунок для нього, він, природно, знімає коробку з шафи,і весь обсипається конфетті.

Новорічний конкурс «Наряди ялинку»

Для гри знадобиться кілька клубочків стрічки, мішури, гірлянди (в залежності від того, скільки буде гравців). Ялинками в цьому випадку будуть виступати жінки).Жінки в одній руці тримають по одному початку стрічки або гірлянди, а чоловіки не торкаючись руками, губами беруть один кінець і обмотують гірляндою свою даму. Переможцем стане та пара, у кого «ялинка» вийде гарніше і нарядно, або в кого вийде швидше.

Новорічний конкурс «Шпильки»

Для цієї новорічної забави буде потрібно кілька пар, бажано сімейних пар. Обом парам потрібно зав'язати очі, після чого взяти по п'ять шпильок, і приколоти їм на одяг. Тепер починається конкурс: виграє та пара, яка перша збере з одягу один одного всі шпильки. Все це відбувається під повільну та романтичну музику. Але в підсумку виграє та пара, яка перша зрозуміє, у чому підступ, а полягає цей підступ у тому, що, припустимо, на одяг дівчат, як і говорилося, прикололи по п'ять шпильок, а от на одязі хлопців — по чотири. Перед тим, як учасники конкурсу зрозуміють сенс обману, вони будуть довго обмацувати тіло «другої половинки» в пошуках загубленої п'ятої шпильки. З боку глядачів це виглядає досить цікаво.

Новорічний конкурс «Рукавиці і гудзики»

Викликаються кілька пар. Гравцям-чоловікам видаються товсті зимові рукавиці. Їхнє завдання — якнайшвидше застебнути більшу кількість гудзиків на сорочці чи халаті, який одягається поверх одягу їх партнерки по грі.

** Конкурс новорічних побажань

Запрошуємо 5 учасників, кожен повинен назвати по черзі одне новорічна побажання. Хто замислиться більше, ніж на п'ять секунд, той і програв.

Пісні 🙂

У капелюсі перебувають маленькі шматочки паперу, на яких написано одного слово (ялинка, бурулька, Дід Мороз, мороз і т.д.) Кожен по черзі дістає записки з капелюха і виконує пісню — обов'язково новорічну або зимову, в якій зустрічається слово, написане на його листочку!

Новорічний конкурс «Смішинка»

Кожен гравець отримує яке-небудь ім'я, скажімо, хлопавка, льодяник, бурулька, гірлянда, голочка, ліхтарик, замет ... Ведучий обходить всіх по колу і задає різні питання: — Хто ти? — Хлопавка. — А яке сьогодні свято? — Льодяник. — А що це у тебе (показуючи на ніс)? — Бурулька. — А що капає з бурульки? — Гірлянда ... Кожен учасник повинен відповідати на будь-які питання своїм «іменем», при цьому «ім'я» можна схиляти відповідним чином. Відповідальні на питання не повинні сміятися. Хто засміється — вибуває з гри і віддає свій фант. Потім проводиться розіграш завдань для фантів.

Маска, я тебе знаю

Ведучий одягає маску гравцеві. Гравець задає різні питання на які отримує відповіді — підказки: — Ця тварина? — Ні. — Людина? — Ні. — Птах? — Так! — Домашня? — Так / ні. — Вона сокоче? — Ні. — Крякає? — Так! — Це качка! Відгадайте в якості призу вручається і сама маска.

Конкурс віршів

Можна підготувати заздалегідь картки з римами майбутнього новорічного поздоровлення (тосту) і роздати їх гостям (включаючи дітей шкільного віку) на початку вечора.Варіанти рим: дід — років ніс — мороз рік — йде треті — тисячоліття календар — січень Підсумки конкурсу підбиваються за столом, або при врученні подарунків.

Новий новорічний конкурс «Снігова куля»

Викуп новорічних призів з мішка Діда Мороза можна обставити таким чином. По колу і дорослі і діти передають спеціально підготовлений «сніговий ком» — з вати, або білої тканини. «Ком» передають і Дід Мороз примовляє: Снігова куля ми всі катаємо, До «п'яти» ми всі вважаємо — Раз, два, три, чотири, п'ять — Тобі пісню виконувати. Або: А тобі вірші читати. Або: Тобі танець станцювати. Або: Тобі загадку загадати ... Викупив приз виходить з кола, а гра продовжується далі.

Новорічний конкурс «Ялинки бувають»

Прикрасили ми ялинку різними іграшками, а в лісі ялинки різні ростуть, і широкі, і низькі, високі, тонкі. От якщо я скажу «високі» — піднімайте руки вгору. «Низькі» — присідайте і руки опускайте. «Широкі» — робіть коло ширше. «Тонкі» — робіть коло вже. А тепер пограємо! (Ведучий грає, намагаючись заплутати дітей)

* Увага: тут знаходяться Новорічні привітання та вірші ... гарного Вам нового року!!!

* Продовження теми про новорічні ігри: Новогодние игры, конкурсы сценарии (продолжение)эффективная реклама в интернетсекция бокса в люблиноpersian women sexотдых в начале маяденьги в долг по паспорту в москвеинтернет магазин посуда москваповышение лояльности клиентов к компаниикилиманджаро сафариотдых в танзании отзывы стоимостьнациональный парк килиманджаро планировкаденьги в кредит 50000 на 5 леткилиманджаро восхождение как подготовитьс¤срочно нужны деньги в долг 20000деньги в долг под расписку альметьевскпосуда биолаксессуары для ванной комнаты и туалета фотоprofessional translation fromуслуги юридических компанийдетская посуда спб

загрузка...

4 комментария на «Новорічні конкурси та сценарії, веселі ігри для дітей та дорослих»

  1. GerDa:

    А некоторые конкурсы вполне можно применить на корпоративах!!!

  2. Мар:)GO:

    Мне нравятся «Шпильки»))

    А можно еще прищепки взять, не так опасно...

    Глаза же завязаны...Можно уколоться шпилькой. А прищепка менее опасна...И тоже очень смешно и интересно)))

Ваш отзыв

Я не робот.